h

ניקוי רעלים

ניקוי רעלים – טיפול אפקטיבי משולב במרפאות אלטרנטיבהבחורה צעירה מחזיקה תפוז אדום
אנו מציעים תוכנית משולבת אפקטיבית לניקוי רעלים. בהמשך הדף תוכלו לקרוא על החשיבות של ניקוי רעלים, מדוע ניקוי רעלים נחשב כקריטי עבור רפואה משלימה ומה גורמת הצטברות של רעלים בגופנו. ניקוי רעלים מצריך גישה משולבת של צמחי מרפא, דיקור סיני או דיקור יפני, תזונה נכונה והינו קריטי לבעיות כמו קנדידה, בעיות פנימיות כמו מיגרנה, ורטיגו ועוד.

נשמח לתת לכם יעוץ ממומחה במספר 03-5054594. תוכלו גם ליצור קשר באמצעות טופס יצירת הקשר

 

מהו ניקוי רעלים?

במהלך פעילותו השגרתית של גוף האדם, מערכותיו השונות מתמלאות ברעלים שונים, רעלים אשר אמורים להתנקות באופן טבעי לאחר פרק זמן קצר, כחלק מדרך פעולתו הטבעית של הגוף. עם זאת, ברבים מן המקרים מצברים רעלים שונים במקומות שונים בגוף שלנו, ואינם מתנקים באופן בו אמורים היו להתנקות.

רעלים אלו עשויים להיות מסוגים שונים, חלקם מזיקים יותר לגוף שלנו וחלקם פחות, אך בכל מקרה חשוב לדאוג לניקוי רעלים מסודר ואפקטיבי אחת לתקופה, על מנת לוודא כי אנחנו שומרים על מערכות גופנו השונות במצב הטוב ביותר, ומסייעים להן לתפקד ולהישמר מפני מחלות וסיבוכים שונים.

"הכאבים חלפו. הדיקור הסיני שינה את חיי"

זיוה בכר להמלצה המלאה

מדוע דיטוקס כלכך חשוב?

כמובן שמבחינה אינטואיטיבית אנחנו מרגישים כי רעלים בגוף שלנו הם דבר בלתי רצוי בעליל, שכן המילה “רעל” באה לסמל חומר כלשהו אשר הינו מזיק בצורה כזו או אחרת, ואף הרסני למערכות שונות בגוף שלנו.

במידה ומצטברים רעלים שונים בגוף שלנו (הגוף שלנו מתמלא רעלים כל הזמן כחלק מפעילותו הטבעית, אך במצב אידיאלי, אלו אמורים להתנקות באופן שוטף ויומיומי…) ואינם מתנקים כפי שהם אמורים, יכולה להיווצר פגיעה אמיתית במערכות שונות וחשובות בגוף שלנו, דוגמת מערכת החיסון, מערכת הלימפה וכד’.

פגיעה במערכות אלו כמובן עלולה להוביל מאוחר יותר לבעיות וסיבוכים בריאותיים נוספים, ולמחלות קשות אף יותר. לכן, ניקוי רעלים תקופתי הינו חשוב ביותר, לא רק על מנת להרגיש טוב יותר ולשמור על הגוף במצב טוב מאוד, אלא גם ובעיקר על מנת להימנע מסיבוכים קשים יותר בהמשך הדרך. ישנן מחלות שאינן נפתרות ללא ניקוי רעלים, דוגמת סינוסיטיס או קנדידה.

התקופה שהייתי תחת טיפולך עברה עליי בצורה הטובה ביותר

גבע ראובן להמלצה המלאה

תוכנית ניקוי רעלים משולבת יחודית

קיימות כמובן דרכים רבות ושונות עבור ניקוי רעלים, כאשר עבור מקרים שונים מתאימות מן הסתם דרכים ושיטות שונות לניקוי רעלים:

  1. חומרים טבעיים לניקוי רעלים: דרך אחת אפקטיבית יחסית של ניקוי רעלים, הינה באמצעות תוספי תזונה שונים ושינוי הרכב התזונה היומיומי שלנו. על ידי תוספים שונים ומסוימים אנחנו יכולים לסייע למערכת העיכול ולמערכות נוספות בגוף לבצע את תפקידן באופן טוב יותר, ולהיפטר מהרעלים המצויים בהן באופן אפקטיבי יחסית. תוספי תזונה אלו עשויים להיות צמחי מרפא מסוגים שונים, כאשר כבר לפני מאות רבות של שנים גילו עמים שונים את סגולותיהם המדהימות של צמחי מרפא שונים, סגולות הכוללות בין השאר את היכולת לניקוי רעלים, או לא פחות חשוב מכך – היכולת לחזק מערכות שונות בגוף ולתמוך בהן כך שינקו בעצמן את הרעלים. מלבד לדרכים אלו, ניתן וכדאי לפעול לניקוי רעלים במגוון צורות שונות ונוספות. ראו גם: חיזוק מערכת החיסון
  2. דיקור יפני לניקוי רעלים: דיקור יפני הוא יחודי ועוצמתו רבה בהקשר של ניקוי רעלים, לעומת שיטות דיקור אחרות. בדיקור היפני משתמשים במוקסביציה – חימום של נקודות דיקור לניקוי רעלים. על פי רפואה סינית והרפואה היפנית, שימוש בנקודות של הכבד ושל הכליות יוביל לניקוי רעלים, היפתרות מהצטברויות נוזלים ובצקות ויזרז את פעילות המערכת הלימפטית והחיסונית.
  3. תזונה לניקוי רעלים: השינוי בהרכב התזונה הוא חשוב מאוד אמנם לצורך ניקוי רעלים, אך כך גם פעילות גופנית סדירה למשל, אשר מסייעת לגוף להתחדש ולהפריש החוצה רעלים שונים אשר הצטברו בו. בין אם מדובר בניקוי רעלים באמצעות תזונה נכונה יותר, שימוש בצמחי מרפא, פעילות גופנית סדירה או אפילו ניקוי רעלים רוחני, במובן היותר מופשט של המילה, ניקוי רעלים הוא דבר עליו חשוב להקפיד מדי פעם לפעם, עבור כל אחת ואחד מאיתנו.

אין בפינו מספיק מילים להודות לך

רותי אלעד להמלצה המלאה
סובל מכאב או בעיה בריאותית?
פנה אלינו לייעוץ חינם במרפאת חולון, נס ציונה ורעננה
מעוניין בייעוץ